אבידות ומציאותאנחנו מאמינים כי לצייד את ילדכם במוצרים חסינים ,בטוחים, אופנתיים ,חשוב מדי מכדי לאפשר לאובדן מוצר Babiators שלכם להפריע לילדכם להרפתקה!

במידה ומוצרי Babiators לטייסים הקטנים שלכם אבדו או התקלקלו תוך שנה מתאריך הרכישה שלהם, ובמידה והשלמתם את תהליך הרישום של המוצר תוך 30 יום מתאריך רכישתו, אנו נשלח לכם מוצר חלופי בחינם (* כל שעליכם לשלם היא עלות משלוח).

שימו לב כי המוצר החלופי שאתם מקבלים מגיע באותו גודל וצבע כמו המוצר המקורי שרכשתם וכן כי ניתן לממש אחריות פעם אחת בגין כל מוצר שנרכש.

*במידה והצבע המקורי אותו רכשתם אזל מהמלאי, תוכלו לקבל מגוון אופציות נוספות למימוש האחריות.

זה פשוט וקל! לכו לכתובת /אחריות/www.babiators.co.il הזינו פרטי ההתקשרות שלכם ואת קוד ה- UPC בן 12 ספרות המצוין על גבי אריזת מוצר Babiators.

מספר הברקוד בן 12 הספרות מצוין בחלק התחתון של הברקוד הממוקם על גבי אריזת המוצר שלכם/תווית המוצר שלכם. ברגע שהמידע שלכם מסופק, תקבלו דואר אלקטרוני מאת guarantee@babiators.co.il עם מספר רישום ייחודי לאחריות המוצר. שמרו מספר זה במקום בטוח – לכל מקרה ומוצר Babiators שלכם נאבד או מתקלקל תוך שנה מתאריך רכישתו. אנא ראו את דוגמת ה-UPC/ברקוד להלן:

UPC CODE = 857788003026
sku

בהצלחה !

זו לא בעיה !

שלחו דואר אלקטרוני לכתובת guarantee@babiators.co.il עם שמכם ועם כתובת הדואר האלקטרוני בו עשיתם שימוש לרישום מוצר Babiators שלכם.

תקבלו דואר אלקטרוני לתזכורת עם מספר הרישום שלכם תוך יום עסקים אחד.

במידה ואתם מאבדים או מקלקלים את מוצר Babiators שלכם תוך שנה מתאריך רכישת המוצר, הסירו דאגה מלבכם, יש למוצר שלכם כיסוי !

כל שעליכם לעשות הוא ללכת לכתובת האינטרנט אחריות/babiators.co.il ולהזין את הקוד הייחודי שלכם למוצר החלופי שבאחריות ואת כתובת הדואר האלקטרוני שלכם על מנת להזמין את מוצר Babiators החלופי שלכם. אתם תדרשו לשלם כ-10$ בגין משלוח הזוג החדש מארה"ב לישראל ועבור עלויות המשלוח בתוך ישראל. עלויות המשלוחים בדואר בינלאומי משתנות בהתאם למדינה. עלויות אלו מחושבות באופן אוטומטי עבורכם עם יציאתכם

אנו מבינים את דחיפות רצונכם לקבל את מוצר Babiators החלופי שלכם חזרה לידי הילדים שלכם!

אנו נעבוד קשה ונעשה כל מאמץ על מנת לספק לידיכם את המוצר החלופי כמה שיותר מהר, אולם עליכם לקחת בחשבון שבועיים לפחות עד לקבלת המשלוח.

אנו שומעים אתכם והיינו רוצים לסייע לכם, אולם המערכת הביצועית שלנו מאפשרת החלפה של מוצר אחד בלבד לכל מספר רישום אחריות ייחודי/לכל עסקה.

אנו נרגשים מכך שברצונכם להזמין מוצרי Babiators נוספים! למרבה הצער, אין ביכולתנו לשלב בין עסקאות לרכישת פריטים חדשים לבין עסקאות של החזר כספי/מוצר חלופי. החנות המקוונת שלנו ומערכות ההחזרים הכספיים שלנו במסגרת האחריות על המוצרים, הינן תוכנות נפרדות.

אנו שמחים לדעת שאתם מעוניינים בצבעים, בסגנונות ובמוצרים האחרים שלנו.

אבל, תכנית האחריות שלנו מציעה חלופה מדויקת למוצר שאבד או התקלקל לכם.

*במידה והצבע המקורי אותו רכשתם אזל מהמלאי, תוכלו לקבל מגוון אופציות נוספות למימוש האחריות.

מתאר שלם של תכנית האחריות לאבדות של Babiators ™ ניתן להשיג באתר האינטרנט שלנו. אנא בקרו בכתובת /תקנון/www.babiators.co.il וגוללו למטה לחלק 5 לקבלת מידע נוסף.

הרגישו חופשיים לשלוח אלינו דואר אלקטרוני בכל עת לכתובת guarantee@babiators.co.il. אנחנו כאן על מנת לסייע לכם!