החזרות והחלפותאנחנו רוצים שתאהבו את מוצרי בייביאטורס שלכם בדיוק כפי שאנחנו אוהבים אותם.
אם מכל סיבה שהיא אינכם שלמים עם הרכישה – אין בעיה . ניתן להחליף או להחזיר אלינו כל מוצר, במצב חדש ולא משומש יחד עם המארז המקורי שלו, וללא עלות כספית נוספת

כיצד זה מתבצע?

צרו אתנו קשר במייל עם מספר הזמנה וסיבת החלפה/החזרה  לכתובת  returns@babiators.co.il  . ואנו נחזור אליכם תוך 1 יום עסקים, ונתאם את חזרת המוצר , ברגע שנקבל את המוצר נשלח פריט חלופי או נבצע זיכויי בהתאם לרצונכם. החזרת מוצרים והחלפת מוצרים אשר נרכשו ישירות מאתר האינטרנט שלנו, מתקבלות תוך 14 יום מתאריך רכישת המוצר, במצב חדש ולא משומש יחד עם המארז המקורי שלו. איננו יכולים לקבל החזרות של מוצרים מחנויות קמעונאיות.

אנו מעוניינים להחזיר לכם את כספכם כמה שיותר מהר. אנו ננפיק החזר כספי מלא ללא דמי ביטול בהתאם להנחיות חברות האשראי ,לכרטיס האשראי שלכם תוך 10 ימי עסקים מקבלת המוצר שהוחזר, בהתאם לסוג כרטיס האשראי שהינו בשימוש (ובאותם תנאים בהם העסקה חויבה). מוגבל ל-2 החזרות רציפות.

עדיין יש לכם שאלות בכל הנוגע להחזרים/להחלפת מוצרים? הרגישו חופשיים לשלוח אלינו דואר אלקטרוני בכל עת לכתובת returns@babiators.co.il.  או בטלפון 03-9400077.  אנחנו כאן לרשותכם!

לקוחות המעוניינים לקבל מוצר חלופי או להחזיר את המוצר חייבים לדרוש מספר אישור החזר (RA) דרך הדואר האלקטרוני באמצעות יצירת קשר אתנו לכתובת returns@babiators.co.il. עם שליחת המוצר שלכם אלינו חזרה, אנא הכניסו גם את מספרה- RA במארז המקורי עם תיאור הסיבה להחזרה/להחלפה של המוצר.

ברצוננו לספק לכם שירות לקוחות יוצא דופן. אנו נעשה כמיטב יכולתנו על מנת לטפל בהחזרה ובהחלפה של המוצר שלכם במהירות האפשרית. הזמן למשלוח סטנדרטי הינו 5-8 ימי עסקים.

אנו מעוניינים להחזיר לכם את כספכם כמה שיותר מהר. אנו ננפיק החזר כספי לכרטיס האשראי שלכם תוך 2 ימי עסקים מקבלת המוצר שהוחזר. בהתאם לסוג כרטיס האשראי שהינו בשימוש, הטיפול עשוי להימשך בין 3 ל-5 ימי עסקים עד שתראו את ההחזר הכספי לכרטיס האשראי שלכם.

עדיין יש לכם שאלות בכל הנוגע להחזרים/להחלפת מוצרים? הרגישו חופשיים לשלוח אלינו דואר אלקטרוני בכל עת לכתובת returns@babiators.co.il. אנחנו כאן על מנת לסייע לכם!