שאלות נפוצות


אנו מכינים את ההזמנות במהירות, אולם נעשה כמיטב יכולתנו על מנת לבצע התאמה לכל שינוי בהזמנה שלכם. אנא שלחו אימייל לכתובת orders@babiators.co.il ורשמו בשורת הנושא את המשפט "שינוי דחוף בהזמנה". בעוד איננו יכולים להבטיח שנוכל לבצע שינוי זה טרם שליחת המוצר (המחסן שלנו עובד מהר מאוד!), אנחנו ללא ספק ננסה לסייע לכם!

אנו עושים כל מאמץ על מנת לשלוח את כל ההזמנות בהקדם האפשרי במחירי המשלוח הטובים ביותר הקיימים. את הזמנות מכינים ושולחים בימי עסקים בלבד.

הזמנות המתקבלות לפני השעה 12:00 לפי שעון ישראל מוכנות ונשלחות באותו היום. הזמנות הנעשות לאחר השעה 12:00 מוכנות ונשלחות ביום העסקים הבא. אימייל המאשר את משלוח המוצר, כולל פרטי המעקב, יישלח אליכם ביום שבו ההזמנה שלכם נשלחת אליכם.

אנא המתינו עד 5 ימים לאחר קבלת הודעת המשלוח שלכם עד להעברת המוצר לידיכם.

פרקי הזמן ומחיר משלוח המוצר, משתנים בהתאם לכתובת חלוקת המוצר ולשיטת המשלוח.

במידה ופתחתם חשבון באתר Babiators בעת ביצוע הזמנתכם, אתם רשאים להתחבר ולצפות בסטאטוס ההזמנה שלכם בכל עת באמצעות הקלקה על הקישור הבא: חברת משלוחים.

מיד לאחר שההזמנה טופלה והחבילה יצאה מאיתנו (בדואר או עם שליח) – אנו נשלח אליכם באמצעות הדוא"ל את מס' החבילה שנשלחה אליך, לאחר מכן ניתן לגשת לדואר ישירות עם מס' החבילה ללא צורך להמתין לפתק מהדואר.

משלוח בדואר רשום – יש להזין את מס' החבילה (RR———-IL) בקישור הבא לדואר ישראל

משלוח עד הבית – יש להזין את מס' החבילה (RR———-IL) בקישור הבא לדואר ישראל.

במידה ולא פתחתם חשבון, או לא קיבלתם מייל לאחר ביצוע ההזמנה אנא שלחו אימייל לכתובת orders@babiators.co.il ונשמח לעזור לבדוק עמכם את סטאטוס ההזמנה.

דואר רשום

למשלוח רגיל, אנחנו משתפים פעולה עם שירות דואר ישראל במטרה לספק ללקוחות שלנו את מחירי המשלוח הטובים ביותר.

מחיר המשלוח באמצעות דואר רשום לכל הארץ הינו 15₪. מועד אספקת המשלוח הינו 3-8 ימים בדרך כלל. ניתן לעקוב אחר המשלוח באתר "דואר ישראל" באמצעות קוד המעקב שנשלח אליך במייל בעת הוצאת המשלוח על-ידינו.

שליח עד הבית

אתם רשאים לבחור גם בשיטה למשלוחים מהירים במידה ואתם מעדיפים לעשות זאת .תוכלו לבחור במשלוח עד הבית לכל הארץ. המשלוח יסופק לך באמצעות דואר ישראל.

ניתן לעקוב אחר המשלוח באתר באמצעות קוד המעקב שנשלח אליך במייל בעת הוצאת המשלוח על-ידינו.

את שיטת השילוח תבחרו בשלב התשלום.

כן! תקבלו אימייל המאשר את המשלוח שלכם ובו כל הפרטים הרלוונטיים. במידה ואינכם מוצאים את האימייל, אל תדאגו – אנחנו מספקים לכך כיסוי עבורכם!

כל שעליכם לעשות הוא לשלוח לנו דואר אלקטרוני לכתובת orders@babiators.co.il אנו נשיג עבורכם את המידע המתקשר למעקב אחר המשלוח שלכם ונשלח לכם מידע זה בהקדם האפשרי!

כן, זוהי אפשרות אותה אנו מציעים ללקוחותינו, שירות למשלוחים מהירים. במידה ואתם מעדיפים לעשות זאת תוכלו לבחור במשלוח עד הבית לכל הארץ. המשלוח יסופק לך באמצעות דואר ישראל שמספק הפצה ומשלוח לכל חלקי הארץ תוך 24 שעות לערים מרכזיות. אילת והערבה, כפרים ויישובים מרוחקים- עד 72 שעות, פרק זמן מהיר יותר משירות דואר רשום של דואר ישראל.

כל ההזמנות יישלחו ממרכז התצוגה שלנו הממוקם בשדרות בן יהודה 32, תל אביב .

מחירי שירות המשלוחים הבינלאומי משתנים, ומחושבים על סמך מחיר הרכישה הכולל, המשקל  ויעד המשלוח שלכם. אנא זכרו כי הזמנות הנשלחות באמצעות שירות משלוחים בינלאומי עשויות להיות כפופות לעלויות המכס. עלויות המכס מוכתבות על פי מדינת היעד. Babiators אינה רשאית לקבוע עלויות אלו וכמו כן אינה אחראית על קביעת עלויות אלו. הזמנות המצריכות משלוח בינלאומי לרוב מגיעות ללקוח תוך 10 עד 14 ימי עסקים, אולם עשויות להשתנות בהתאם לשירותי מסירת הדואר במדינה מסוימת.

הרגישו חופשיים לשלוח אלינו דואר אלקטרוני בכל עת לכתובת orders@babiators.co.il

אנחנו כאן על מנת לסייע לכם!

כל שעלכם לעשות הוא להגיע למרכז התצוגה שלנו הממוקם בבן יהודה 32, תל אביב.

שעות הפעילות:

ימים א – ה: בין השעות 09:00 – 18:00

למקרים חריגים אנא תאמו מראש ונשמח לעמור לרשותכם

כתובת המייל: info@babiators.co.il

טלפון: 03-4900077

אנו מחכים לכם !

התשובה היא כן !

אתם מוזמנים למרכז התצוגה שלנו בממוקם בבן יהודה 32, תל אביב.

או להגיע לאחת העמדות והחנויות שלנו

אנו מחכים להכירכם ואת הטייסים הקטנים שלכם ( :