הסיפור שלנו
בטוחים. חסינים. אופנתיים. באחריות.

בייביאטורס
משקפי שמש לילדים ותיקונות.

מקימי החברה מולי וטד פינינג וקרולין ומתיו גארד הם חברים ותיקים שנפגשו לראשונה בקולג’ לפני יותר מעשור. כשסיימו את לימודיהם נפשו יחד וחלמו בתשוקה איך יקימו עסק משלהם. קרולין מתיו ומולי הצטרפו לעולם העסקים ואילו טד הפך לטייס קרב בצבא האמריקאי. הרעיון של BABIATORS נולד בבסיס צבאי בדרום קרוליינה ארה”ב במוחה של מולי, כאשר התבוננה בילדים בבסיס הצבאי מסתנוורים מהשמש הקופחת ומתייסרים – בזמן שהוריהם הטייסים מוגנים על-ידי משקפי טייסים אופנתיים. מולי שיתפה את בעלה ברעיון של משקפי שמש בטוחים, עמידים ואופנתיים לילדים והוא השיב בהתלהבות “בואי נלך על זה, ונקרא להם BABIATORS”.

באותה העת, מתיו וקרולין חיפשו אחר העסק הנכון בשבילם, זה שיוכלו לעוף אתו. הם אהבו מאוד את הרעיון של משקפי שמש בטוחים, עמידים ואופנתיים לילדים – כאלו שיאפשרו לילדים להישאר ילדים אבל עם הגנה שרק מבוגרים זכו לה עד אז. קרולין זיהתה את הפוטנציאל האדיר של המוצר והחלה להמריא אתו במהירות.

ב-2011 הושקה חברת babiators משולחן המטבח של קרולין ומולי. כיום, עם הפיכתו של המותג למוביל בתחום משקפי הילדים, התרחב הצוות המקצועי במהירות.

babiators נבחרה על ידי מגזין פורבס כאחת ממאה החברות המבטיחות ביותר בארה”ב לשנת 2014. בימים אלו מוצרי החברה מתעופפים להם ממטה החברה שבאטלנטה ארה”ב בדרך ל-45 מדינות ברחבי העולם, ומעניקים לילדים בכל קצוות הגלובוס את החופש, הביטחון וההגנה להתמודד עם כל אתגר או הרפתקה שתיקרא על דרכם.

משקף לתינוק
משקפיים לילדות